FBU160808T-260Y-S
26 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 6A 7mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
HIXLJ-FBU160808T-260Y-STR
OPN#
FBU160808T-260Y-S
Description
FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1LN