FBU160808T-300Y-S
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 5A 10mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
JNDS6-FBU160808T-300Y-STR
OPN#
FBU160808T-300Y-S
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN