FBU201209T-260Y-S
26 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A 8mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
J06JO-FBU201209T-260Y-STR
OPN#
FBU201209T-260Y-S
Description
FERRITE BEAD 26 OHM 0805 1LN