FBU201209T-310Y-S
31 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A 15mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
D4P1M-FBU201209T-310Y-STR
OPN#
FBU201209T-310Y-S
Description
FERRITE BEAD 31 OHM 0805 1LN