GZ1005U700CTF
70 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 700mA 100mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
NH2ZW-GZ1005U700CTFTR
OPN#
GZ1005U700CTF
Description
FERRITE BEAD 70 OHM 0402 1LN