HCB 1608KF-300T60
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 6A 10mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
G1XY7-HCB-1608KF-300T60TR
OPN#
HCB 1608KF-300T60
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN