HCB10-121-RC
120 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 40mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
7D2MX-HCB10-121-RCTR
OPN#
HCB10-121-RC
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN