HCB10-300-RC
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 4A 20mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
FO350-HCB10-300-RCTR
OPN#
HCB10-300-RC
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN