HFP322515PF-260T100
26 Ohms 1 Ferrite Bead 1210 (3225 Metric) 10A 1.6mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
Q8PBR-HFP322515PF-260T100TR
OPN#
HFP322515PF-260T100
Description
FERRITE BEAD 26 OHM 1210 1LN