HFP322520PF-120T200
12 Ohms 1 Ferrite Bead 1210 (3225 Metric) 20A 0.6mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
CUBGZ-HFP322520PF-120T200TR
OPN#
HFP322520PF-120T200
Description
FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN