HFP322520PF-300T100
30 Ohms 1 Ferrite Bead 1210 (3225 Metric) 10A 1.6mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
JOCSQ-HFP322520PF-300T100TR
OPN#
HFP322520PF-300T100
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 1210 1LN