HRB0805S300K4.00FT
30 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 4A 20mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
H10JG-HRB0805S300K4-00FTTR
OPN#
HRB0805S300K4.00FT
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN