ILHB0805ER600V
60 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
N3D71-ILHB0805ER600VTR
OPN#
ILHB0805ER600V
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN