MFBM1V1005-121-R
120 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 800mA 150mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
YQHFN-MFBM1V1005-121-RTR
OPN#
MFBM1V1005-121-R
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN