MH1608-300Y
30 Ohms 1 Power, Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3A 60mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
RDMPX-MH1608-300YTR
OPN#
MH1608-300Y
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN