MHC1608P260Z06BP6A0DG
26 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 6A 7mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
5NWWB-MHC1608P260Z06BP6A0DGTR
OPN#
MHC1608P260Z06BP6A0DG
Description
FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1LN