MMZ1005S601HT000
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 440mA 340mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
21L85-MMZ1005S601HT000TR
OPN#
MMZ1005S601HT000
Description
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
10 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
Dist. Version
Technical Documentation
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS |
| MSL | 1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH) |