MMZ1005Y152CT000
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 100mA 1Ohm
Images are for reference only.
SkyChip No.
WMM46-MMZ1005Y152CT000TR
OPN#
MMZ1005Y152CT000
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0402 1LN
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
10 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
ECCNEAR99
HTSUS
  • Article Desc. : Suffix (00) - Electrical Parts of Machinery or Apparatus
  • Unit of Quantity : No.
  • General Rate : Free
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)