MPZ1608S260ATAH0
26 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 6A 7mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
VFHAP-MPZ1608S260ATAH0TR
OPN#
MPZ1608S260ATAH0
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1LN
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
15 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
ECCNEAR99
HTSUS
  • Article Desc. : Suffix (00) - Electrical Parts of Machinery or Apparatus
  • Unit of Quantity : No.
  • General Rate : Free
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)