MPZ2012S101AT000
100 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 4A 20mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
KPNQ0-MPZ2012S101AT000TR
OPN#
MPZ2012S101AT000
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Datasheet
Lifecycle Status
Full Production
Factory Lead Time
15 Weeks
· Free Samples Available
· Alternate Part Support
· PCB Assembly (PCBA)
· IC Programming Services
Parameters
ECCNEAR99
HTSUS
  • Article Desc. : Suffix (00) - Electrical Parts of Machinery or Apparatus
  • Unit of Quantity : No.
  • General Rate : Free
MSL1 (Unlimited @ ≤ 30°C/85% RH)