PZ1005E121-R70TF
120 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 700mA 130mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
GB1PX-PZ1005E121-R70TFTR
OPN#
PZ1005E121-R70TF
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN