PZ1005E700-R80TF
70 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 800mA 100mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
MMW7U-PZ1005E700-R80TFTR
OPN#
PZ1005E700-R80TF
Description
FERRITE BEAD 70 OHM 0402 1LN