SCF31X-055-1R1A045JH
95.26 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 5.5A DCR 65.26mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
9Q1FF-SCF31X-055-1R1A045JHT
OPN#
SCF31X-055-1R1A045JH
Manufacturer
Description
CMC 95.26MH 5.5A 65.26OHM