SCF31X-065-1R2A038JH
67.92 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 6.5A DCR 44.89mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
ZNKJZ-SCF31X-065-1R2A038JHT
OPN#
SCF31X-065-1R2A038JH
Manufacturer
Description
CMC 67.92MH 6.5A 44.89OHM