SCF31X-075-1R3A032JH
48.17 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 7.5A DCR 31.93mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
F3MQ0-SCF31X-075-1R3A032JHT
OPN#
SCF31X-075-1R3A032JH
Manufacturer
Description
CMC 48.17MH 7.5A 31.93OHM