SCF31X-085-1R4A027JV
34.28 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 8.5A DCR 24.49mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
A2JDR-SCF31X-085-1R4A027JVT
OPN#
SCF31X-085-1R4A027JV
Manufacturer
Description
CMC 34.28MH 8.5A 24.49OHM