SCF31X-105-1R5A024JH
27.09 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 10.5A DCR 18.25mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
VJ82X-SCF31X-105-1R5A024JHT
OPN#
SCF31X-105-1R5A024JH
Manufacturer
Description
CMC 27.09MH 10.5A 18.25OHM