SCF31X-105-1R5A024JV
27.09 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 10.5A DCR 18.25mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
MLNUM-SCF31X-105-1R5A024JVT
OPN#
SCF31X-105-1R5A024JV
Manufacturer
Description
CMC 27.09MH 10.5A 18.25OHM