SCF31X-115-1R6A021JV
20.73 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 11.5A DCR 13.69mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
J18NZ-SCF31X-115-1R6A021JVT
OPN#
SCF31X-115-1R6A021JV
Manufacturer
Description
CMC 20.73MH 11.5A 13.69OHM