SCF31X-155-1R8A015JH
10.58 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 15.5A DCR 7.8mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
MAUG5-SCF31X-155-1R8A015JHT
OPN#
SCF31X-155-1R8A015JH
Manufacturer
Description
CMC 10.58MH 15.5A 7.8OHM