SCF31X-175-1R9A014JH
9.21 mH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 17.5A DCR 6.6mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
X9XNS-SCF31X-175-1R9A014JHT
OPN#
SCF31X-175-1R9A014JH
Manufacturer
Description
CMC 9.21MH 17.5A 6.6OHM