UCB04-260-RC
26 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 6A 7mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
ZR3CP-UCB04-260-RCTR
OPN#
UCB04-260-RC
Description
FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1LN