XFEB160808-121-2A
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 2A 50mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
K2HJ6-XFEB160808-121-2ATR
OPN#
XFEB160808-121-2A
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN