XFEB453215-121-3A
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 1812 (4532 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
IAP90-XFEB453215-121-3ATR
OPN#
XFEB453215-121-3A
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN