ACML-0603H-300-T
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
RRTC0-ACML-0603H-300-TTR
OPN#
ACML-0603H-300-T
Description
BEAD 30 OHMS @ 100MHZ 3.000 A 30