PZ1608D300-3R0TF
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
3PIPN-PZ1608D300-3R0TFTR
OPN#
PZ1608D300-3R0TF
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN