BBPY00160808250Y00
25 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
5KC01-BBPY00160808250Y00TR
OPN#
BBPY00160808250Y00
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 25 OHM 0603 1LN