BBPY00160808220Y00
22 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
ALEKX-BBPY00160808220Y00TR
OPN#
BBPY00160808220Y00
Description
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN