HCB05-220-RC
22 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
W13NM-HCB05-220-RCTR
OPN#
HCB05-220-RC
Description
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN