BBPY00160808190Y00
19 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
WXFOM-BBPY00160808190Y00TR
OPN#
BBPY00160808190Y00
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 19 OHM 0603 1LN