HCB05-190-RC
19 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3A 30mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
RKEYM-HCB05-190-RCTR
OPN#
HCB05-190-RC
Description
FERRITE BEAD 19 OHM 0603 1LN