ACML-0603U-220-T
22 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 6A 10mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
CFR6Y-ACML-0603U-220-TTR
OPN#
ACML-0603U-220-T
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN