UPZ1608U220-6R0TF
22 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 6A 10mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
2TYAL-UPZ1608U220-6R0TFTR
OPN#
UPZ1608U220-6R0TF
Description
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN