BLM18KG300TN1D
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 5A 10mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
LZPWN-BLM18KG300TN1DTR
OPN#
BLM18KG300TN1D
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN