BBUP00160805300Y00
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 6A 7mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
FCQVC-BBUP00160805300Y00TR
OPN#
BBUP00160805300Y00
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN