WLBD1608HCU260TL
26 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 6A 7mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
3JZR3-WLBD1608HCU260TLTR
OPN#
WLBD1608HCU260TL
Description
FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1LN