BBHV00160808300Y00
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 4A 15mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
HIMB9-BBHV00160808300Y00TR
OPN#
BBHV00160808300Y00
Manufacturer
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN