UPZ1608E300-5R0TF
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 5A 10mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
OFIFA-UPZ1608E300-5R0TFTR
OPN#
UPZ1608E300-5R0TF
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN