ACML-0805H-102-T
1 kOhms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 1A 300mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
OVM4M-ACML-0805H-102-TTR
OPN#
ACML-0805H-102-T
Manufacturer
Description
BEAD 1000 OHMS @ 100MHZ 1.000 A