ACML-0805H-121-T
120 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 2A 100mOhm
Images are for reference only.
SkyChip No.
Q0I4N-ACML-0805H-121-TTR
OPN#
ACML-0805H-121-T
Manufacturer
Description
BEAD 120 OHMS @ 100MHZ 2.000 A 1